PANDA Records

Наконец, это случилось!!!!!!!! Молодые интересные команды со всего СНГ, играющие рок, в ...

"Ляпис Трубєцкой"

У зв'язку з політично-епідеміологічною ситуацією в Україні група "Ляпис Трубєцкой" переносить ...

Рок Січ

4 октября в Каменце-Подольском, что в Хмельницкой области, стартовал ...

Новости рок-музыки в Украине. ПНД - Про любов


Якщо музиканту є що сказити, він знайде спосіб це зробити, але не завжди вдається зробити це швидко. Після виходу першого альбому ПНД, на той момент «Психоневрологічний диспансер», пройшло шість років. Гурту зазнав суттєвих змін як в людському, так і в інструментальному сенсі. Очевидно, щось не клеїлось, як буква «р» в дитинстві – знаєш як звучить, а сказати не можеш.

Весь цей час пошуку шанувальники задовольнялись не частими концертами та відео-роботами, і ось вона, розповідь «Про любов» - друга робота ПНД, яка тепер розшифровується як «Пісні наших днів».

Прозоров – не ординарна постать української музичної сцени, йому однаково гарно вдається тиснути на слухача виром емоцій, навіть якщо гроул і дисторшн змінюються на акустику і віолончель.

ПНД вже настільки самостійний проект, що якось не зручно нагадувати, але заради усвідомлення контрасту – це гурт, заснований фронтменом колись розриваючого зали ТОЛу.

Не дивлячись на домінуючу акустичну гітару, підхід мінімалістичним не назвеш – віолончель, скрипка та акустичний бас додають звуку камерності. Власне, звуку, під час роботи на Mangomusic приділялось особлива увага, що підкреслює сам автор, коли просить не псувати враження і слухати пісні на нормальній акустиці.

Окрема увага пісні «Про любов», яка не просто дала назву альбому – це відповідь, до якої привели багаторічні пошуки. «Про любов» - це ключ до усього альбому,  шлях, через який ви зрозумієте суть того, що відбувається. 

Тож, не слухайте цю роботу «в фоні» - це поезія, тут важливе кожне слово, кожна нота. 

Скачать музыку

Новости музыки

Все новости