TaRuta презентує новий сингл «Крок за кроком»

Київський гурт «TaRuta» презентував в мережі Інтернет новий сингл з ...

Familia Perkalaba презентувала нову програму Argelujah

Familia Perkalaba - це не просто група, це унікальне музичне явище зі ...

ПНД - Про любов

Якщо музиканту є що сказити, він знайде спосіб ...

Биография группы 5 ziROCK


pop-rock

Все почалося з того, що двоє молодиків, яких звати Serj (барабани) та Endi (вокал, гітара), почали музичні експерименти у стилі альтернативного року далекого літа 2006 року. Не вистачало тільки басиста. Пошуки тривали паралельно з напрацюванням матеріалу, аж ось дивовижна звістка! :) Goblin, басист гурту "Карна", вирішив покинути вищевказаний гурт та повернутися з Києва до Івано-Франківська назад. Йому одразу було запропоновано вакантну посаду в нашому гурті. Закипіла робота у повному складі. Тоді ж народилася назва гурту - RICOCHET (РИКОШЕТ). Відбувалися перші виступи та перші демо-записи. Але на весні 2008 року в групі відбулися деякі зміни та поповнення складу: з'явився четвертий учасник - Igor (екс "Бобри") - який зайняв позицію головного вокалу та гітари. Одночасно він приніс з собою новий репертуар дещо в попсовішому стилі :) Напрацьовано близько 15-ти пісень та записано їх на Frostudio. Восени 2008 року відбуваються нові зміни у складі гурту: Endi (гітара, бек-вокал) вирішив покинути рок-музику взагалі і зайнятися вищим мистецтвом в області класичної музики. Одразу ж заповнено вакантну посаду. До нас прийшов Yulik (бек-вокал, гітара, клавіші), екс-лідер гурту "Сина Машина".
В лютому 2009-го наш колектив покидає бас-гітарист Вітя "Гоблін"... За його словами, він втратив інтерес до даного поп-рокового напрямку, в якому ми знайшли свою майбутню дорогу. Його замінить Ігор (вокал, гітара) - тепер (вокал, бас) :)) Також в гурті майже одночасно з"являються ще двоє учасників, точніше учасниць, які обійняли посади клавішниці (Irene) і бек-вокалістки (Elen) :)
Після останніх змін в РИКОШЕТі (склад гурту, кількість учасників, творчі зміни тощо), відчувалася деяка незручність з приводу даної назви гурту, яка була актуальна для першого складу гурту і творчого напрямку тих часів… Наразі, згідно внутрішнього стану теперішніх учасників, одноголосно вирішено адаптувати назву відповідно даному творчому етапові гурту ;) Після проведення кастингу шаленої кількості варіантів потенційних назв та завдяки збігу певних віщих обставин, з’явився абсолютно спонтанний варіант – «П’ЯТЬ ЗІРОК», який одразу і без жодних сумнівів погодили всі учасники! )) (велике спасибі та доземний уклін автору даної назви, який вирішив залишитись інкогніто ;)) ). Саме просте трактування нової назви: нас п’ятеро і чим ми не зірки?! ))))))) Дещо притензійно…))) але кожен може розуміти цю назву по-своєму ;) Отож з новими силами та під новою назвою рухаємось вперед! ))Скачать mp3-музыку группы в архиве


Фотографии группы: смотреть


Скачать музыку

Новости музыки

Все новости