The Dire Straits Experience. 16 декабря

16 декабря в Киевском Дворце Спорта выступит легендарная британская рок-группа ...

Майжеколір

Группа из Запорожья "Майжеколір", выпустившая еще в прошлом году песню под ...

ПНД - Про любов

Якщо музиканту є що сказити, він знайде спосіб ...

Биография группы Резонанс


Резонанс був створений влітку 2007 року.
Склад групи:
Любомир Яремків-ритм гітара
Михалків Олександр-соло гітара
Подхапов Сергій-бас гітара,вокал
Іванишин Володимир-барабани

Рок - Гурт "Резонанс" був заснований в липні 2007 року!

Історія створення рок-гурту Резонанс починається з кінця 2006 року та на початку 2007 років, коли теперішній вокаліст Тарас та бас-гітарист Сергій були учасниками іншої групи. За недовгий час свого існування гурт, навіть, встиг записати одну пісню, яка носила назву «Навколо нас».

Після розпаду Тарас, залучившись підтримкою Сергія, почали шукати однодумців для створення нового гурту. Це призвело до того, що в липні 2007 року набув теперішнього вигляду. Вони запросили бувшого однокласника Сергія – Олександра (гітара),Після цього постала проблема з барабанщиком, але на допомогу прийшов сусід та друг дитинства Тараса – Володимир, який зайняв місце барабанщика.Потім до гурту приєднався Любчик - другий гітарист. Ось таким чином гурт укомплектувався повністю.

В березні 2009 Тарас покидає групу за власної ініціативи, оскільки йому до душі припадає інший стиль музики. На його місце встає Сергій, тепер він - басист і вокаліст.

В даний час ми працюємо над створенням нового матеріалу і найближчим часом запишемо Демо-запис.Фотографии группы: смотреть


Скачать музыку

Новости музыки

Все новости