На концертах группы "Дівчина Джона"

Цього вівторка відбудеться відкриття нового клубу "Підвал".
Клуб можна знайти за ...

"Євшанзілля"

"Євшанзілля", согласно легендам, помогает напомнить человеку, где бы он ни был, ...

Рок Січ

4 октября в Каменце-Подольском, что в Хмельницкой области, стартовал ...

Биография группы Серцевий Напад


Дата заснування: 1 квітня 2004 року

Стиль музики:pop-punk

Локація: Україна, Чернівці / Луцьк


СТАНОВЛЕННЯ

Як і в більшості історій, все почалося ще з дитинства. МітРій (вокал, бас) народився в республіці Придністров'я, в місті Рибниця. Двоюрідні брати Міша (Майкл) та Вася (Бейс) Балахтар жили на той час у сусідній Україні. Кожен ріс, дорослішав, ближче до 2000 року почалося якесь певне формування музичних смаків, шо надалі і дало поштовх створенню гурту. Мітрій на той час переїхав з Придністров'я до Чернівців, навчатися в університеті. За декілька місяців створився новоспечений акустичний проект з кумедною назвою "DOUBLE SOUND", що складався з двох акустик та змушував закривати вуха переважно студентів факультету іноземних мов на святкуваннях різних свят, позаяк Мітрій саме там навчався. З тих усіх спроб створення чогось власного робилися перші демо-записи, які власноруч безкоштовно поширювали серед чернівецької молоді. З часом виникло неймовірне бажання купити музичні інструменти і створити повноцінний гурт. Переконали батьків у потрібності цього, і 1 квітня 2004 року відбулася перша репетиція. Барабанщик вперше сів за барабани, з басистом (див. нижче: "ЕХ-учасники") познайомилися за 5 хвилин до початку репетиції. На щастя, з часом репетиції почали проходити у гаражі (гараж №56 в місті Чернівці, в гаражному кооперативі на розі вулиць Червоноармійська та Комарова), де гурт міг грати щодня. Там починався "Серцевий Напад"!


АДАПТАЦІЯ

Гурт займався, писав пісні, і вже скоро почалися перші виступи. На той час в гурті було 4 учасників. Починалися концерти, потроху ступали на більшу сцену, їздили з концертами в інші міста. Пробували записувати матеріал на невеличких домашніх студіях.

На початку 2007 року почали визначатися, де б записати альбом. На допомогу прийшли наші друзі з Рівного, гурт "БРЕМ СТОКЕР", які запропонували писатися на їхній студії "SKA-N-DAL RECORDS" за помірну дружню ціну, де ми і писали свій ПЕРШИЙ ДЕМО-альбом до кінця року, який вийшов 13 грудня 2007 року, на жаль, був неофіційним, адже важко було знайти лейбл, тому наш перший CD ми просто залили в інтернет, щоб люди могли вільно скачувати наші пісні, приходити на концерти, знаючи тексти і пізнаючи музику.

У 2008 році сталися деякі зміни. З гурту пішов гітарист Вася, Мітрій (вокал, бас) та Майкл (ударні) скооперувалися з гітаристами гурту "Н-44" (Луцьк). Перші місяці в гурт не вірили, прогнозували кінець. На щастя, все вийшло навпаки, в новому складі гурт набув нового, свіжого, насиченого звучання. Навесні 2009 року гурт покидає барабанщик Майкл, мотивуючи своє рішення бажанням відпочити від музичного життя. За декілька днів гурт дає в Рівному концерт з новим драгером, Олександром Макарчиком, який на початку створення гурту грав на басу. Зараз гурт є наполовину з Чернівців, на іншу половину - з Луцька, і, на думку самих музикантів, відстань не заважає існуванню гурту, навіть навпаки – стимулює. В червні 2009 року гурт планує видати свій перший офіційний альбом на київському лейб лі, а також запустити в ротацію кліп на пісню «Punk Girl».

Далі буде...

Склад:
Рябий Дмитро (Мітрій) –– вокал, бас-гітара;
Мурзін Олександр (Кот) –– соло-гітара;
Романов Олександр (Бок) –– ритм-гітара, вокал;
Сашко Макарчук (Шурік) –– ударні.

ЕХ-учасники:
- Сірожа Куріний (MOZART) - 8bit / keyboards
- Толя Мазур - труба, клавіші
- Балахтар Василь (Бейс) - гітара
- Шустер Фелікс - скрипка
- Балахтарь Михайло (Майкл) - ударніСкачать mp3-музыку группы в архиве


Фотографии группы: смотреть


Скачать музыку

Новости музыки

Все новости