На концертах группы "Дівчина Джона"

Цього вівторка відбудеться відкриття нового клубу "Підвал".
Клуб можна знайти за ...

Familia Perkalaba презентувала нову програму Argelujah

Familia Perkalaba - це не просто група, це унікальне музичне явище зі ...

Familia Perkalaba презентувала нову програму Argelujah

Familia Perkalaba - це не просто група, це унікальне ...

Биография группы ЯНСЕН КУКАНСЕН


«Янсен Кукансен»
Коротка Біографія

Одного разу у 2003 році в Херсон з маленьким клубним концертом заїхала херсонська ж група «Контрабанда»( нині відома як «Контрабанда»).
Після концерту був маленький джем, де абсолютно випадково, власне в процесі джему, і познайомилися Володимир Кондратьєв і Владислав Лось. Один грав на гітарі, інший чомусь на губній гармошці. Подальші три роки під назвою «Кондратьєв Бенд», пройшли в посиленій лабанині різноманітних каверов рок-н-рольної класики, супроводжувалися купою концертів на усіляких вуличних заходах, корпоративних вечірках. З вище названого варто відзначити спільний концерт із групою «Умка і броневичок», а також хедлайнерство у фінальному концерті фестивалю повітроплавання «Феєрія в небі Таврії»,неодноразові виступи в клубі «Аміго». Результатом трьохрічної роботи став: альбом «13» записаний на студії «Онлайн рекордз», втома й усвідомлення того, що брати участь у чемпіонаті по грі пісні «Джонни,би гуд» немає ні сил ніяких, ні бажання. До того моменту команда мала у своєму репертуарі десь 22 пісні і вільно давала півтора-двох годинні концерти.
Восени 2006 року раптово в плавання по далеких морях на білому пароплаві відправився барабанщик і каверам остаточно наступив кірдик. Результатом кірдика стало глобальне переосмислення цілей і задач музичної творчості, що привело до створення власних музичних творів абсолютно іншого формату.
І увінчалося народженням групи з епічною назвою «Янсен Кукансен», яке з'явилося десь на початку літа 2007 року, відразу після закінчення запису демо альбому «Дупаджонидепа». Першою перемогою колективу стала участь у «Снікерс урбанії» у м. Дніпропетровську 11.08.07( перемогти не перемогли, але себе показали і сили спробували).
Перемога прийшла в 2008 році на відбірковому турі «Червової Рути» у Херсоні, а так само у відбірковому турі фестивалю «Крок у майбутнє».
Та й на самому фіналі «Крока в майбутнє» група перемогла ставши лауреатом разом зі львівськими групами «Ніагара» і «Green silence”. Випала нагода пограти на одній сцені з групою «Pain” Швеція і «Within Temptation” Голандія . Більш того, ми виграли можливість запису однієї пісні на «White studio», яку реалізували в зведенні трьох пісень, зараз продовжуємо доробку інших. На початку грудня успішно відіграли на Червоной Руті, 21 го грудня відлабали в клубі «Route 66”, одержавши статус резервного учасника фестивалю „Фортеця”. 24 січня пройшли в півфінал одеського фестивалю „Пикейні жилети”,відігравши в клубі „21 вік”.
Що ж, «Янсен кукансен» молодий , гарний собою і готовий до нових виступів Ура!Скачать mp3-музыку группы в архиве


Фотографии группы: смотреть


Скачать музыку

Новости музыки

Все новости