Familia Perkalaba презентувала нову програму Argelujah

Familia Perkalaba - це не просто група, це унікальне музичне явище зі ...

На концертах группы "Дівчина Джона"

Цього вівторка відбудеться відкриття нового клубу "Підвал".
Клуб можна знайти за ...

"Євшанзілля"

"Євшанзілля", согласно легендам, помогает напомнить человеку, где бы ...

Биография группы РОЗДОРІЖЖЯ


В далекому 2007 зібрались Оксана, Андрій і Діма (той, який Мітяй), і сформували собі «акустичне тріо». Не довго думали і назвали його «РОЗДОРІЖЖЯ». А чого думали не довго? Та тому, що назва з’явилась ще в грудні 2005, тоді відбувся перший виступ під цим іменем в барі «Соломія» - акустично виконувались старі Оксанині пісні.

Але то було давно і зараз не про це. Так от, після перемоги акустичного "РОЗДОРІЖЖЯ" на конкурсі авторської пісні "Срібна підкова - 2007" вирішили вони розвиватись і нажити собі купу проблем в особі (і навіть не одній) повного складу. Отож датою нашого "народження" можна вважати 3 жовтня 2007 року - день, коли «Роздоріжжя» пройшло в фінал «Срібної підкови».

Було в нас і пару інших виступів, зокрема акустичний концерт пам’яті героїв Крут (січень 2008), тернопільські «Висадки» в січні, червні і вересні 2008, концерт до Дня молоді в Копичинцях (червень 2008) і фестиваль «Нівроку» в жовтні того ж таки 2008.

Першим виступом в трохи оновленому складі став «РОК-десант» в Хмельницьку (березень 2009), організований Мистецьким обєднанням «СПАЛАХ» спільно з Тернопільським РОК-клубом «НІВРОКУ».

Наразі група працює над кількома демо-записами. На сьогоднішній день наш склад такий:

Оксанка - вокал, гітара
Андрій – гітара
Христя - вокал, сопілка
Володя - бас-гітара
Діма – клавішні
Jonny – ударні

Наші координати:

ICQ#: 449-726-992;
438-5105-187Скачать mp3-музыку группы в архиве


Фотографии группы: смотреть


Скачать музыку

Новости музыки

Все новости