VooVoo & Гайдамаки

Сплит-альбом ведущих команд соседних стран - явление нечастое на сегодняшний день, ...

Группа "ТаРута"

Этно-Рок Фундация "ТаРута" добавит к содержанию своего дебютного альбома собственный вариант ...

На концертах группы "Дівчина Джона"

Цього вівторка відбудеться відкриття нового клубу "Підвал".
Клуб ...

Биография группы РОЗДОРІЖЖЯ


В далекому 2007 зібрались Оксана, Андрій і Діма (той, який Мітяй), і сформували собі «акустичне тріо». Не довго думали і назвали його «РОЗДОРІЖЖЯ». А чого думали не довго? Та тому, що назва з’явилась ще в грудні 2005, тоді відбувся перший виступ під цим іменем в барі «Соломія» - акустично виконувались старі Оксанині пісні.

Але то було давно і зараз не про це. Так от, після перемоги акустичного "РОЗДОРІЖЖЯ" на конкурсі авторської пісні "Срібна підкова - 2007" вирішили вони розвиватись і нажити собі купу проблем в особі (і навіть не одній) повного складу. Отож датою нашого "народження" можна вважати 3 жовтня 2007 року - день, коли «Роздоріжжя» пройшло в фінал «Срібної підкови».

Було в нас і пару інших виступів, зокрема акустичний концерт пам’яті героїв Крут (січень 2008), тернопільські «Висадки» в січні, червні і вересні 2008, концерт до Дня молоді в Копичинцях (червень 2008) і фестиваль «Нівроку» в жовтні того ж таки 2008.

Першим виступом в трохи оновленому складі став «РОК-десант» в Хмельницьку (березень 2009), організований Мистецьким обєднанням «СПАЛАХ» спільно з Тернопільським РОК-клубом «НІВРОКУ».

Наразі група працює над кількома демо-записами. На сьогоднішній день наш склад такий:

Оксанка - вокал, гітара
Андрій – гітара
Христя - вокал, сопілка
Володя - бас-гітара
Діма – клавішні
Jonny – ударні

Наші координати:

ICQ#: 449-726-992;
438-5105-187Скачать mp3-музыку группы в архиве


Фотографии группы: смотреть


Скачать музыку

Новости музыки

Все новости