Рок Січ

4 октября в Каменце-Подольском, что в Хмельницкой области, стартовал Всеукраинский фестиваль "Рок ...

На концертах группы "Дівчина Джона"

Цього вівторка відбудеться відкриття нового клубу "Підвал".
Клуб можна знайти за ...

"Євшанзілля"

"Євшанзілля", согласно легендам, помогает напомнить человеку, где бы ...

Биография группы НедаремнО


СКЛАД ГУРТУ:

Борисенко Євгенія-вокал

Тур Вовка-гітара,тексти, музика

Терешко Ростислав-гітара

Ликов Женя-бас-гітара

Зєбзєєв Віталій-ударні

Стрижак Антон-гітара

Відеозйомка - самі собі режисери :)

Гурт НедаремнО був заснований у лютому 2008 року!Колектив зібрався для пробного виступу на сцені АМСУ на святі до 8 березня з піснею"Я пішла за тобою",при чому назва гурту тоді була "Рвані Кеди":))) спочатку гурт виступав без барабанщика,але пізніше до складу приєднався Зєбзєєв Віталій,з яким Тур В. раніше грав у дніпропетровському треш-метал гурті SqueezerS. Присутність барабанщика дала змогу повноцінним репетиціям і підштовхнула до написання нових пісень.
У квітні 2008 року НедаремнО виступили на першому міському концерті у РБК "Колос" разом із відомими гуртами:Авангард,Хлопці З Перцем,Cry Неба,ШарадА.
Починаючи з вересня 2008 року почалася плідна робота,яка включала написання нових пісень та репетиції.І вже у жовтні гурт виступив у Рок-кафе з ШарадА,Багряне Небо,Коко Шанель.
Далі впродовж листопаду почався напружений графік,який включав виступи в Рок-кафе,Альт-кафе,звичайно в АМСУ на відкритті художньої виставки і показ по телебаченню(з даного заходу).
У грудні відбувся ще один виступ,на якому виступав гурт з іншого міста України,зокрема П'яна Герда з міста Сєвєродонецьк!
Зараз гурт відпочіває,працюючи над новим матеріалом!
В лютому вже з новим матеріалом,гурт їде виступати на фестиваль у м.Сєвєродонецьк,а в квітні гурт НедаремнО взяв участь у фестивалі Panke Shava в м.Полтава!!!Скачать mp3-музыку группы в архиве


Фотографии группы: смотреть


Скачать музыку

Новости музыки

Все новости