TaRuta презентує новий сингл «Крок за кроком»

Київський гурт «TaRuta» презентував в мережі Інтернет новий сингл з ...

TaRuta презентує новий сингл «Крок за кроком»

Київський гурт «TaRuta» презентував в мережі Інтернет новий сингл з ...

VooVoo & Гайдамаки

Сплит-альбом ведущих команд соседних стран - явление нечастое ...

Биография группы НедаремнО


СКЛАД ГУРТУ:

Борисенко Євгенія-вокал

Тур Вовка-гітара,тексти, музика

Терешко Ростислав-гітара

Ликов Женя-бас-гітара

Зєбзєєв Віталій-ударні

Стрижак Антон-гітара

Відеозйомка - самі собі режисери :)

Гурт НедаремнО був заснований у лютому 2008 року!Колектив зібрався для пробного виступу на сцені АМСУ на святі до 8 березня з піснею"Я пішла за тобою",при чому назва гурту тоді була "Рвані Кеди":))) спочатку гурт виступав без барабанщика,але пізніше до складу приєднався Зєбзєєв Віталій,з яким Тур В. раніше грав у дніпропетровському треш-метал гурті SqueezerS. Присутність барабанщика дала змогу повноцінним репетиціям і підштовхнула до написання нових пісень.
У квітні 2008 року НедаремнО виступили на першому міському концерті у РБК "Колос" разом із відомими гуртами:Авангард,Хлопці З Перцем,Cry Неба,ШарадА.
Починаючи з вересня 2008 року почалася плідна робота,яка включала написання нових пісень та репетиції.І вже у жовтні гурт виступив у Рок-кафе з ШарадА,Багряне Небо,Коко Шанель.
Далі впродовж листопаду почався напружений графік,який включав виступи в Рок-кафе,Альт-кафе,звичайно в АМСУ на відкритті художньої виставки і показ по телебаченню(з даного заходу).
У грудні відбувся ще один виступ,на якому виступав гурт з іншого міста України,зокрема П'яна Герда з міста Сєвєродонецьк!
Зараз гурт відпочіває,працюючи над новим матеріалом!
В лютому вже з новим матеріалом,гурт їде виступати на фестиваль у м.Сєвєродонецьк,а в квітні гурт НедаремнО взяв участь у фестивалі Panke Shava в м.Полтава!!!Скачать mp3-музыку группы в архиве


Фотографии группы: смотреть


Скачать музыку

Новости музыки

Все новости