The Dire Straits Experience. 16 декабря

16 декабря в Киевском Дворце Спорта выступит легендарная британская рок-группа ...

Майжеколір

Группа из Запорожья "Майжеколір", выпустившая еще в прошлом году песню под ...

На концертах группы "Дівчина Джона"

Цього вівторка відбудеться відкриття нового клубу "Підвал".
Клуб ...

Биография группы ФЛАЄР


''' Діючі учасники :
-Євгеній Старжинський (вокал, гітара)
-Юлій Старжинський(соло-гітара, бек-вокал)
-Вадим Концевий(ударні)
-Сашко (Bazuka) Кондратенко (бас-гітара, бек-вокал)
-Сашко Чиндаров (ритм гітара) - сесійний гітарист
------------------------------------------------------------

------------------------------------------------------------
«Флаєр» - молодий і перспективний проект. Його учасники не зупиняються на досягнутому і постійно працюють над самовдосконаленням.
- Ми не бачимо перед собою жодних обмежень, нашим стилем рухає відчуття музики і саме життя. Своєму слухачеві ми хочемо донести максимум драйву, енергії та задоволення від музики.(фронтмен Євгеній Старжинський)

«Флаєр» дебютував на сцені Рівненського палацу дітей та молоді 28 грудня 2008 року. Саме цю дату ми вважаємо початком музичної кар’єри вже самостійного рок-гурту у складі Євгенія та Юлія Старжинських, Олександра Кондратенка, Вадима Концевого та Анни Шпилевської. Наразі це згуртована команда творчих людей, спільна мета яких – донести до слухача свої ідеї думки та почуття.

- Ідея створення гурту з’явилася рік тому, – розповідає фронтмен «Флаєра» Євгеній Старжинський, – з самого початку проект планувався в рамках Рівненського державного гуманітарного університету. За період формування групи її склад неодноразово змінювався, як змінювалася і назва: від англійського «Heavenside» до напівукраїнського «Флаєра». Остаточно гурт сформувався уже після дебютного виступу і зараз у повному складі працює над написанням нових пісень.

Тематика пісень «Флаєра» - це життя у всіх його проявах, це як ідейні, так і рефлексійні твори. Наші пісні народжуються спонтанно, і саме цю спонтанність ми хочемо передати нашим слухачам. Основа музичної манери гурту – це непередбачуваність, легкість сприйняття, максимум емоцій, варіювання, максимум якості, максимум музики!

Для кожного учасника гурту участь у проекті є не лише засобом реалізації творчих планів, а й можливістю донести до молоді своє світобачення, запропонувати аудиторії новий, яскравий, свіжий стиль виконання українського поп-року.
( матеріал підготувала Бондарчук К.Ю.)

-------------------------------------------------------------
З ПИТАНЬ ОРГАНІЗАЦІЇ ВИСТУПІВ, КОНЦЕРТІВ звертатись за телефоном: 80936724344 - ЮлійСкачать mp3-музыку группы в архиве


Фотографии группы: смотреть


Скачать музыку

Новости музыки

Все новости