VooVoo & Гайдамаки

Сплит-альбом ведущих команд соседних стран - явление нечастое на сегодняшний день, ...

Рок Січ

4 октября в Каменце-Подольском, что в Хмельницкой области, стартовал Всеукраинский фестиваль "Рок ...

PANDA Records

Наконец, это случилось!!!!!!!! Молодые интересные команды со всего СНГ, ...

Биография группы СПАЛЕНI ВIТРИЛА


ТI, ЩО ПАЛЯТЬ ВIТРИЛА...
Років вісім тому важко було знайти в Рівному меломана, який би не чув мелодійну баладу «Маленький привид» у виконанні тоді ще дуже молодої команди ««Спалені Вітрила». Цей «хіт» став візитною карткою колективу, який надовго сформував імідж самобутньої команди – рок-романтики. Але не треба думати, що вони не вміють хуліганити…
Не зважаючи на молодість учасників гурту, в 2009 році «Вітрила» будуть уже десять років, як є "спаленими".
Згадує один із засновників команди Сергій «Тімоха» Тимощук:
- Були музиканти, щоправда без інструментів, у мене був тільки баян. Було натхнення, було бажання, лише назви ми не мали. Якось сиділи разом півдня, вигадували різноманітні назви, списали цілий аркуш паперу. Якось серед них і заховалося – “Спалені Вітрила”. Десь за п’ять хвилин утворилась повноцінна пісня. З назвою гурту все було вирішено. Пізніше я продав свій баян і купив гітару…
Після уходу-приходу кількох музикантів, нарешті сформувався сильний колектив, який витрачає безліч власного часу на рок-творчість:
- Сергій “Тімоха” Тимощук – вокал
- Михайло “Мішаня” Гордійчук – гітара, бек-вокал
- Людмила Савчук - скрипка
- Андрiй Кукурудзик – бас-гітара
- Андрій “Зуєв” Білаш – барабани

Творчість «Вітрил» - це сплав мелодійності та драйву, філософії та іронії, серйозності та грайливості, а іноді навіть показної «придуркуватості» - бурхлива рок-н-рольна юність таки дається взнаки. Якщо під «Маленького привида» можна подумати, посумувати, то, наприклад, хуліганська «Пісня про кохання» точно «зірве дах». Не дарма «Спалені вітрила» у різні часи хотіли бачити у себе організатори цілком різних рок-проектів: від «тусовочного» «анплагового» фесту на березі річки Стир «Майдан» до божевільного байкерського «Торнадо» чи традиційно хард-корового конкурсу «Тарас Бульба».
А ще «Спалені Вітрила» - часті гості різноманітних клубів, адже їхня музика наче створена саме для «клубного», близького для справжнього шанувальника українського року настрою. До речі, про українське – хлопці принципово пишуть свої тексти лише українською – вона, кажуть вони, мелодійніша й рідніша.
«Вітрила» яскраво і цікаво балансують на межі музичної романтики та «драйву», меланхолії та енергетики, серйозності та «стьобу». Тому в їх музиці, очевидно, кожен зможе знайти щось своє.
-----------------------------------------------------------------
Питання та пропозицiї з органiзацiї концертiв гурту СПАЛЕНI ВIТРИЛА
+38 067 4962266Скачать mp3-музыку группы в архиве


Фотографии группы: смотреть


Скачать музыку

Новости музыки

Все новости