TaRuta презентує новий сингл «Крок за кроком»

Київський гурт «TaRuta» презентував в мережі Інтернет новий сингл з ...

На концертах группы "Дівчина Джона"

Цього вівторка відбудеться відкриття нового клубу "Підвал".
Клуб можна знайти за ...

ПНД - Про любов

Якщо музиканту є що сказити, він знайде спосіб ...

Биография группы СПАЛЕНI ВIТРИЛА


ТI, ЩО ПАЛЯТЬ ВIТРИЛА...
Років вісім тому важко було знайти в Рівному меломана, який би не чув мелодійну баладу «Маленький привид» у виконанні тоді ще дуже молодої команди ««Спалені Вітрила». Цей «хіт» став візитною карткою колективу, який надовго сформував імідж самобутньої команди – рок-романтики. Але не треба думати, що вони не вміють хуліганити…
Не зважаючи на молодість учасників гурту, в 2009 році «Вітрила» будуть уже десять років, як є "спаленими".
Згадує один із засновників команди Сергій «Тімоха» Тимощук:
- Були музиканти, щоправда без інструментів, у мене був тільки баян. Було натхнення, було бажання, лише назви ми не мали. Якось сиділи разом півдня, вигадували різноманітні назви, списали цілий аркуш паперу. Якось серед них і заховалося – “Спалені Вітрила”. Десь за п’ять хвилин утворилась повноцінна пісня. З назвою гурту все було вирішено. Пізніше я продав свій баян і купив гітару…
Після уходу-приходу кількох музикантів, нарешті сформувався сильний колектив, який витрачає безліч власного часу на рок-творчість:
- Сергій “Тімоха” Тимощук – вокал
- Михайло “Мішаня” Гордійчук – гітара, бек-вокал
- Людмила Савчук - скрипка
- Андрiй Кукурудзик – бас-гітара
- Андрій “Зуєв” Білаш – барабани

Творчість «Вітрил» - це сплав мелодійності та драйву, філософії та іронії, серйозності та грайливості, а іноді навіть показної «придуркуватості» - бурхлива рок-н-рольна юність таки дається взнаки. Якщо під «Маленького привида» можна подумати, посумувати, то, наприклад, хуліганська «Пісня про кохання» точно «зірве дах». Не дарма «Спалені вітрила» у різні часи хотіли бачити у себе організатори цілком різних рок-проектів: від «тусовочного» «анплагового» фесту на березі річки Стир «Майдан» до божевільного байкерського «Торнадо» чи традиційно хард-корового конкурсу «Тарас Бульба».
А ще «Спалені Вітрила» - часті гості різноманітних клубів, адже їхня музика наче створена саме для «клубного», близького для справжнього шанувальника українського року настрою. До речі, про українське – хлопці принципово пишуть свої тексти лише українською – вона, кажуть вони, мелодійніша й рідніша.
«Вітрила» яскраво і цікаво балансують на межі музичної романтики та «драйву», меланхолії та енергетики, серйозності та «стьобу». Тому в їх музиці, очевидно, кожен зможе знайти щось своє.
-----------------------------------------------------------------
Питання та пропозицiї з органiзацiї концертiв гурту СПАЛЕНI ВIТРИЛА
+38 067 4962266Скачать mp3-музыку группы в архиве


Фотографии группы: смотреть


Скачать музыку

Новости музыки

Все новости