ПНД - Про любов

Якщо музиканту є що сказити, він знайде спосіб це зробити, але ...

PANDA Records

Наконец, это случилось!!!!!!!! Молодые интересные команды со всего СНГ, играющие рок, в ...

TaRuta презентує новий сингл «Крок за кроком»

Київський гурт «TaRuta» презентував в мережі Інтернет ...

Биография группы Після 9-ти


Рок-гурт «Після 9-ти». Початок історії…
Все розпочалося чотири роки тому у стінах НУВГП (по нашому у «Водніку»). А точніше за його стінами, на подвір’ї Третього корпусу над стареньким ДТ-75 в комірці з безліччю непотребу (типу голови Леніна Володимира Ілліча, автомобільних дверей (синіх), трансформаторної будки з написом «Не влезай убьет» та безлічі інших штук, пес його знає для чого призначених).
Старі барабани, хрипучий «задовбаний» бас, акустичні гітари з начіпним звукознімачем (ви таке в рок гуртах, напевно, й не бачили) в розпорядженні, але повно натхнення, самовіддачі, захоплення безліч амбіцій та бажання творити в очах. В наслідок такого вибухово-творчого союзу, одного чудового весняного вечора і сталося народження гурту «Після 9-ти»(П9). Із самого створення, принципом у творчій діяльності стало виконання виключно власних творів. Перші з них народжувались, чомусь, лише після дев’ятої години вечора, саме цей цікавий факт залишився у назві гурту і до сьогодні. Хоча, при потребі, в арсеналі гурту «Після -9ти» знайдеться досить творів популярних виконавців, але це лише в «бродвейному форматі» у світлі прожекторів небесних світил.
«Романтичний Поп-рок з елементами Панку» (РПРП) – невідомо чи є такий стиль, але саме так ідентифікує себе у морі музичних напрямків «Після 9-ти». За період існування колективу музичний стиль трансформувався в досить цікавий коктейль, де вухо будь-якої людини знайде щось «смачне» та цікаве для себе. Виступ в Лагуні (Рівне) чи Гавані (Рівне), або ж концерт в Альті (Дубно), чи просто «серенади» під акустичні гітари на майданах Рівного, Києва, Луцька чи Львова – байдуже де, але люди, що чують пісні «Після 9-ти» вперше, завжди залишаються задоволені і вражені якістю творчості гурту. Хоча, про музику гурту не варто багато говорити! Просто треба слухайти… Музика «Після 9-ти» вміє сказати за себе сама!

З ПИТАНЬ ОРГАНІЗАЦІЇ ВИСТУПІВ, КОНЦЕРТІВ ТА КОРПОРАТИВНИХ ВЕЧІРОК ЗВЕРТАТИСЯ ЗА ТЕЛЕФОНОМ +380 63 1568529 ДмитроСкачать mp3-музыку группы в архиве


Фотографии группы: смотреть


Скачать музыку

Новости музыки

Все новости