"Євшанзілля"

"Євшанзілля", согласно легендам, помогает напомнить человеку, где бы он ни был, ...

"Євшанзілля"

"Євшанзілля", согласно легендам, помогает напомнить человеку, где бы он ни был, ...

PANDA Records

Наконец, это случилось!!!!!!!! Молодые интересные команды со всего СНГ, ...

Биография группы Ot Vinta


OT VINTA радять не відливати мимо унітазу

Рівненські украбіли OT VINTA заявляють, що їм не вдалося помітити економічної кризи. Осінь та початок зими видалися для «гвинтів» врожайними на творчі здобутки та цікаві події, тому вони не втрачають притаманного їм оптимізму та з впевненістю дивляться у майбутнє. Випустивши кліп «Бабина тумба», хлопці взялися пропагувати здоровий спосіб життя в рамках акції «ВІЛ стосується кожного», Юрій Журавель дебютував в якості письменника з книгою «Мазепа крок до правди», а на додачу гурт розпочав засвоювати новітні рекламні технології, став одним з перших клієнтів відеоканалу Metrovision.

«В мене просто часу немає відчути якусь кризу, тому що весь час я працюю, пишу пісні, гастролюю. І, чесно кажучи, такого плідного періоду, якими в нас були останні місяці, тай загалом цілий рік, я навіть не можу пригадати, - пояснює фронтмен Юрій Журавель. – Мушу згадати геніальний вислів професора Преображенського, з книги Булгакова «Собаче серце», де він зауважив, що розруха починається тоді, коли ми не влучаємо в унітаз. Тобто у працелюбної та творчої людини, яка не опускає руки, криза не може настати в принципі. Раджу не спілкуватися з занудами, снобами, нездарами та песимістами, які і створюють загальний негативний настрій. А ще хочу побажати всім віднайти в собі творчі сили та нестримне бажання шукати щастя, і ви неодмінно знайдете його в Новому році».

Настрій украбілів виявилася заразливим для інших. Наприклад, учасники збірної з волейболу РДГУ вирішили, що більш фартової назви для команди ніж «От вінта» годі й шукати, а щоб стовідсотково притягнути удачу під час кубка Рівного, вони виходять на поле в футболках з символікою гурту. Наразі фортуна на стороні волейбольних «гвинтів» і вони впевнено тримаються вгорі турнірної таблиці.Скачать mp3-музыку группы в архиве


Фотографии группы: смотреть


Скачать музыку

Новости музыки

Все новости