VooVoo & Гайдамаки

Сплит-альбом ведущих команд соседних стран - явление нечастое на сегодняшний день, ...

На концертах группы "Дівчина Джона"

Цього вівторка відбудеться відкриття нового клубу "Підвал".
Клуб можна знайти за ...

PANDA Records

Наконец, это случилось!!!!!!!! Молодые интересные команды со всего СНГ, ...

Биография группы ВІЧ НА ВІЧ


В далекому 2001 році, відійшовши від святкування Дня Космонавтики, 14 квітня четверо друзів взяли в руки інструменти і почали робити свій внесок в розвиток дніпропетровської рок-сцени. Ніхто не думав і не сподівався, що з цього вийде щось путнє. Та час все показав.
Назву гурт обрав чомусь вельми сонячну – SunRoad. Як-то кажуть, як кораблик назвати так він і попливе. І понеслася доля гурту по сонячним дорогам. Спочатку то були лише маленькі виступи у маленьких клубах великого міста Дніпропетровськ. Та, нажаль, далі міста та малих клубів справа не йшла. Тож наш човник змінив назву на Sunrise. А що: молоді, перспективні, щойно народились, але мають вже досить амбіцій, щоб перевернути світ. Або хоча б українську сцену поставити на вуха. Та зі зміною назви становище не значно поліпшилось. Човник загубився в морі буденності, нікому не запам’ятовуючись та не маючи особливих успіхів.
Але бог любить трійцю. Хлопці змінили назву втретє. Від сонячної теми вирішили відійти, а придумати щось більш земне і просте. «Люди! Ми ж спілкуємось з публікою віч-на-віч! Чому наші назви такі далекі?» «Що ти щойно сказав? Віч-на-Віч?»
Відтоді гурт змінився. Змінився кардинально. Зробив простішим свій стиль, аби тішити більше вух. Та і тут чогось не вистачало. Досвіду. І от нарешті в 2007 році хлопці розцвіли як колектив, і про гурт заговорили по всій Україні. Група стала частими гостями на різноманітних фестивалях, серед яких:
Фестиваль «ZАПОРІГ-2008» (Запоріжжя);
Фестиваль "Рок У Твоєму Місті"(Київ);
Фестиваль «ФАМИЧ» (Мелітополь);
Фестиваль «ROCK VI in Kino-project club» (Мелітополь);
Відбір на фестиваль «Таврійскі ігри»;
Фестиваль «Прем’ера віку» (Херсон);
Фестиваль «SUMMER MUSIC FEST» (Дніпропетровськ);
Фестиваль року в Кирилловці;
Фестиваль «ROCK V» (Мелітополь).
На Віч-на-Віч поклали око організатори по-справжньому зіркових артистів, таких, як Руслана і СКАЙ, та запрошували колектив зіграти зі своїми підопічними на одній сцені.
У вирі цих виступів гурт непомітно для оточуючих став тріо, яким є й досі. Наразі це тріо має такий вигляд:
Вокал, гітара………………....Сергій Климентьєв
Вокал, бас-гітара…………….Андрій Порадовський
Барабани……………………...Олександр Мартиненко.
Зараз Віч-на-Віч сидять віч-на-віч з звукорежисером у студії звукозапису і готують до випуску свій третій альбом, і невдовзі численна армія шанувальників напевно зможе потримати його в руках і послухати в навушниках.Скачать mp3-музыку группы в архиве


Фотографии группы: смотреть


Скачать музыку

Новости музыки

Все новости