Рок Січ

4 октября в Каменце-Подольском, что в Хмельницкой области, стартовал Всеукраинский фестиваль "Рок ...

Группа "ТаРута"

Этно-Рок Фундация "ТаРута" добавит к содержанию своего дебютного альбома собственный вариант ...

The Dire Straits Experience. 16 декабря

16 декабря в Киевском Дворце Спорта выступит ...

Биография группы І Н W І


Початок початку:
Історія починалась у 2005-2006 роках, коли двоє друзів спробували заспівати кілька своїх пісень для маленької компанії під акустичні гітари.Це були Сергій Юдінцев (більш відомий як "АЙС") та Павло Кривяк. Із двома старенькими гітарами хлопці репетирували вдома.
Незабаром цей дует почав давати концерти у школах на випускних вечорах. Саме на одному із таких концертів групу помітив Макс Фадєєв (він же "ОРАНЖ") і після спілкування з хлопцями приєднався до колективу.
Згодом група починає репетирувати вже в "електриці", місце барабанщика зайняв Тарас Кукіз, але через своє друге захоплення - бокс,він покинув команду. Пошуки драмера тривали довго і Сергій вирішив сам сісти за ударку, але співати тоді стало набагато важче і він залишив цю ідею. Група продовжувала давати концерти в "акустиці", без ритм секції. Обставини склались так, що Павло виїхав у штати (де зараз і успішно мешкає, час від часу виходячи на звязок))) і колектив призупинив свою діяльність.Фадєєв з Юдінцевим почали робити акцент на навчання і паралельно почали брати уроки гри на гітарі у музичній школі # 5 м. Львова (саме вона і стане домівкою групи на наступний рік). У школі хлопці потрапили до викладача Каліти Віктора Валерієвича (він і став батьком групи). Його зацікавила музика і він порадив хлопцям басиста Андрія Дзюбу, який уже на той час закінчив навчання в школі і вже мав досвід роботи у колективі (екс- Аорта). Дзюба одразу приводить за собою барабанщика.
Ним став Андрій Коротков-Демський (він же "DONNY", він же "Bidon"). Андрій Демський на той час уже працював у декількох колективах, зокрема дав серію концертів із досить відомою групою МАНУСКРИПТ, Сашки Коржова. Із появою барабанщика група стала повноцінною, звучання стало важчим.Місяць репетицій під керівництвом Віктора Каліти не пройшов даремно, група дає преший концерт у великому залі, але згодом творчі шляхи із басистом розійшлися,
на його місце прийшов Андрій Залевський. Але і ця співпраця довго не тривала. Наступним басистом став Андрій "4ук" Мельничук (Пішохідний Перехід). Довгий час група репетирувала і не давала концертів.Підготувавши програму і запланувавши сольний концерт, групу покидає Мельничук. Щоб врятувати ситуацію за бас встав Віктор Каліта.
Весною 2008 року у ряди IHWI вступив Діма Ходирєв з яким команда дала п"ять концертів, але музичні шляхи музикантів знову розійшлися. Довгий час команда працює без басиста, але літом зовсім випадково на репетицію потрапив Олексій Добуш, зайшов і одразу навів порядок у групі))))))))). Але згодом група знову припиняє діяльність,бо через свої екстримальні захоплення Андрій Демський потрапляє у аварію і на реабілітацію довелось потратити купу часу.
На данний момент група IHWI знову у повному бойовому комплекті, успішно дає концерти, слідкуйте за новинами!!!Скачать mp3-музыку группы в архиве


Фотографии группы: смотреть


Скачать музыку

Новости музыки

Все новости