Рок Січ

4 октября в Каменце-Подольском, что в Хмельницкой области, стартовал Всеукраинский фестиваль "Рок ...

Familia Perkalaba презентувала нову програму Argelujah

Familia Perkalaba - це не просто група, це унікальне музичне явище зі ...

VooVoo & Гайдамаки

Сплит-альбом ведущих команд соседних стран - явление нечастое ...

Биография группы ГлибОкО_ДиХаЙ


Львівський рок-гурт "Глибоко дихай" - це параноїдальне поєднання класичних хардових гітарних рифів з альтернативними музичними варіаціями, що і утворило собою альтернативний Хард-Блюз-Рок із тяжінням до важкого, качового мотиву! Нашою метою є відродження класичних рокових початків і поєднання їх із сучасними музичними рок-течіями, щоб передати неймовірне, руйнуюче цунамі РОК енергетики і качового драйву у ваші серця! Історія гурту бере свій початок з зими
2007 - 2008го року, коли гітарист Козак Назар вирішив створити свою команду. Одного дня звернувши увагу на оголошення вивішене у магазині "ЕЛТОН" вирішив відгукнутися басист Орлов Ілля. Провівши першу репетицію хлопці одразу знайшли спільну мову і вже вдвох почали шукати барабанщика. Це зайняло не багато не мало півтори місяці. Так у гурті з'явився сусід Іллі по гуртожитку і просто товариш: Гладищук Олександр, на той час ще не досвідчений, але вже барабанщик.
Після цього хлопці почали працювати над матеріалом написаним гітаристом ще в складі попереднього гурту, разом з цим почалася робота над написанням нових пісень. Хлопці росли і як музичий гурт, і як колектив.
Окрему історію в творенні гурту посідає пошук вокаліста. Який в загальній складності зайняв майже рік з життя гурту. За цей час було прослухано незліченну кількість вокалістів та вокалісток. Як виявилось знайти справжній хардовий вокал у Львові не так то просто. Всі хороші вокали уже співали в гуртах.
Проте на початку лютого 2009 року хлопці призупинили свій пошук на хлопчині на ім'я Кресленко Роман, який раніше співав у гурті LeXXX. Хлопці почали опрацьовувати накопичений за весь цей час матеріал і писати новий матеріал. Що з цього вийде, час покаже. А покищо треба рухатись далі!Скачать mp3-музыку группы в архиве


Фотографии группы: смотреть


Скачать музыку

Новости музыки

Все новости