VooVoo & Гайдамаки

Сплит-альбом ведущих команд соседних стран - явление нечастое на сегодняшний день, ...

TaRuta презентує новий сингл «Крок за кроком»

Київський гурт «TaRuta» презентував в мережі Інтернет новий сингл з ...

"Євшанзілля"

"Євшанзілля", согласно легендам, помогает напомнить человеку, где бы ...

Биография группы Холодне Сонце (Solarice)


ІСТОРІЯ ГУРТУ

24 грудня, 2008, - відбувається реліз другого повноцінного альбому "Холодного Сонця"
- "Театр темних Пелюсток". Подія відбулась як результат підписання контракту гурту з однією з найпотужніших рекордингових компаній в Україні -
MOON RECORDS.

18 грудня, 2008, - Холодне Сонце бере участь в урочистій презентації виданих романів авторів - переможців конкурсу «Коронація Слова-2008». Гурт представляє роман у жанрі «джіалло» - «Кривава осінь у місті Лева» подружжя письменників Наталки та Олександра Шевченків.

Навесні, 2008 Деніел, симпатизуючи творчості гурту, запропонував останньому написати саундтрек до стрічки "Ninjas vs Zombies" молодого американського режисера Джастіна Тімпейна, де Рос виконав одну з головних ролей.
Василь Гоцко охоче погодився на цікаву пропозицію американців. Показ фільму компанії "Endlight Entertainment", з головною музичною темою у виконанні українців, було влаштовано на Хелоуін цього ж року.

27 серпня, 2007, - після виходу кавера на головну тему до фільму трансформери “Transformers Theme”, здійсненого „Холодним Сонцем” під європейським іменем “SOLARICE”, гурт отримав листа із позитивним відгуком американського актора Деніела Росса (Daniel Ross), який озвучив одного з негативних героїв - Зорекрика у грі „Трансформери”, реліз якої відбувся одночасно з прем’єрою однойменного фільму, а також інших героїв у серіалах „Трансформери”. Згодом, американський сайт "", присвячений останнім подіям із життя трансформерської індустрії, опублікував у себе новину про вищезгаданий вихід каверу „Холодного Сонця (SOLARICE)” на композицію "Transformers Theme".

10 червня, 2007, - виступ на фестивалі "Мазепа Фест" у Полтаві.

25 травня, 2007, - "Холодне Сонце" разом з гуртами "Error:Genesis" та "Кому Вниз" представляють Україну у Ляйпцігу на найбільшому в Європі готичному фестивалі Wave Gothic Treffen. Гурт грав на одній сцені із "Entwine", "Crematory" та "Amorphis". Також тут виступали гурти "Zeraphine", "Secret Discouvery", "69 eyes" та багато інших. Водночас гурт підготував для фестивалю промо-реліз “Fuer sie”, який містить однойменну композицію німецькою мовою, що виконувалась гуртом на фестивалі.

26 лютого, 2007, - гурт завершує роботу над реміксом на композицію київського проекту "Dazzle Dreams" - "Ікона".

15 лютого, 2007, - вихід синглу "Я кохаю Тебе" у День Всіх Закоханих, присвячений 5-річчю гурту.

30 грудня, 2006, - вихід новорічного синглу "Де росли ці квіти".

26 жовтня, 2006, Київ - гурт підписує контракт із Олегом Скрипкою про видання танцювального реміксу на пісню "Зникле у сні" у збірці "Українська сучасна лірична пісня", що входить до серії "Шедеври української музики", впорядкованої паном Олегом.

Осінь, 2006, Тернопіль - участь та підтримка 13-го всеукраїнського фестивалю молодіжного мистецтва "Нівроку-2006".

25 червня, 2006 - Холодне Сонце стає фіналістом відбіркового туру 8-го міжнародного молодіжного фестивалю "Чайка".

6 травня, 2006, - на відбірковому турі фестивалю "Червона Рута-2006" В.Гоцко пропонує продюсерську підтримку молодому і талановитому гурту "Янглол Кореллі".

Січень, 2006 - створення першого відеокліпу гурту на пісню "Тінь кохання".

10 грудня, 2005 - підписання контракту з лейблом "Atlantic" (Київ) про розміщення пісні "Сірий сон" на компіляції "Українська готика-2".

16 жовтня, 2005, Тернопіль - участь та підтримка 12-го всеукраїнського фестивалю молодіжного мистецтва "Нівроку-2005".

17 вересня, 2005, Київ - виступ на українському готичному фестивалі "Діти Ночі-2".

Осінь, 2005 - Віталік через особисті проблеми не має змоги залишатись з гуртом, йому складає заміну молодий бас-гітарист Артемій Яковлєв.

Серпень, 2005 - завершення запису англомовної версії альбому "Промені Сліз" для релізу в країнах Європи.

31 липня, 2005 - поїздка в Болків (Польща), виступ на найбільшому в Східній Європі фестивалі темної сцени "Castle Party - 2005".

2 липня, 2005 - участь у програмі "Свіжа Кров" на столичному музичному телеканалі М1.

Весна, 2005 - концерти у Києві.

8 квітня, 2005 - виступ в Москві на фестивалі "GothLand".

21 лютого, 2005 - перемога у конкурсі реміксів австрійського проекту "Lame Immortelle", ремікс "Холодного Сонця" ("SOLARICE") на пісню "Calling" входить у сингл "Fallen Angel", випущений лейблом BMG у Європі. Це відбулось після того, як взимку , 2004-2005 гуртом зацікавився лідер "Lame Immortelle" Томас Рейнер, з боку якого надходить пропозиція участі у конкурсі реміксів на пісні "Calling" та "Fear": "Холодному Сонцю" пощастило приєднатись до конкурсу, у якому брали участь європейські готично-індустріальні колективи, в тому числі відомий гурт "Oomph").

2 грудня, 2004  - виступ в Мінську на "DarkWay Party". В гурту з'являється новий гітарист - Денис Коваленко.

11 жовтня,, 2004, клуб "Store 205", Київ - гурт презентує свій альбом "Промені сліз".

28 вересня, 2004 - підписання контракту з лейблом "Atlantic" (Київ) про реліз дебютного альбому.

5 серпня, 2004 - відкриття офіційного сайту гурту, розробленого командою УГП - www.gothic.com.ua/hs ( пізніше - www.solarice.com.ua )

17 липня, 2004 - "Холодне Сонце" стає лауреатом другої премії в рок-номінації на фестивалі "Перлини Сезону" в Запоріжжі. Гурт залишає Олександр Мусіхін, на його місце приходить Михайло Жук.

14 лютого 2004 – перший повноцінний виступ в Києві на концерті "Практика українського кохання" в КПІ.

Січень-Лютий, 2004 - лист від Віталія "Стренджера" Федуна з пропозицією співпраці з УГП, її початок.

Січень-Лютий, 2004 - лист від Віталія "Стренджера" Федуна з пропозицією співпраці з УГП, її початок.

Зима 2004 - кінець формування нового складу: Віталій Верста (бас), Олександр Мусіхін (гітара), Андрій Левчак (ударні), Василь Завислюк (клавіші), Василь Гоцко (вокал)

Весна 2003 - зима 2004 - Василь працює самотужки над записом нового матеріалу і шукає нових людей для продовження повноцінного існування "Холодного Сонця".

Квітень 2003 - прослуховування на II відбірковому турі "Перлин сезону" у Києві. При приїзді зі столиці гурт розпадається через внутрішні конфлікти.

Зима 2003 - гурт залишає Сергій. На його місце приходить молодий музикант Олексій Богомольний; з ним приходить його товариш - клавішник Петро Стойків

Червень 2002 - перший демо-запис пісні "Не буде мрій", активна ротація в тернопільському радіопросторі

15 лютого 2002 - перший виступ (Тернопіль, молодіжна організація "Пласт") у складі: Сергій Паращук (гітара), Сашко Пахомов (бас), Сашко Давосир (ударні), Василь Гоцко (вокал, гітара)

Весна 2001 - ідея створення гурту. Василь знаходить музикантів, подавши оголошення в газету.

 Скачать mp3-музыку группы в архиве


Фотографии группы: смотреть


Скачать музыку

Новости музыки

Все новости