The Dire Straits Experience. 16 декабря

16 декабря в Киевском Дворце Спорта выступит легендарная британская рок-группа ...

"Євшанзілля"

"Євшанзілля", согласно легендам, помогает напомнить человеку, где бы он ни был, ...

PANDA Records

Наконец, это случилось!!!!!!!! Молодые интересные команды со всего СНГ, ...

Биография группы ТЕЛЬНЮК Сестри


Дует Сестри Тельнюк є лауреатами національного конкурсу „Нові Імена” (1987), лауреатами фестивалю „Червона Рута” 1989 та 1991 років, премії ім. Василя Стуса (1998) за збереження та пропаганду української культури. У 2009 році Галі та Лесі Тельнюк було присвоєно звання заслужені артистки України.

У 1997 році гітаристом Міком Тейлором (екс „Ролінг Стоунс”) було записано пісню – блюз „Моє марне кохання” (Love in vain). Цікаво, що цей блюз звучить українською мовою з колоритним звучанням бандури.

У 2000-2001 роках відбулася перша спроба творчої співпраці з театром. У Львівському драматичному театрі імені Марії Заньковецької, під керівницивом Федіра Стригуна, було поставлено виставу „У.Б.Н.”: автор тексту – Галина Тельнюк, автор музики – Леся Тельнюк. Драма „У.Б.Н.” стала культовим явищем та викликала величезний резонанс у суспільстві.

У своїх закордонних турне сестри спілкуються з багатьма відомими людьми. Це і творчі зустрічі, і спільні виступи та проекти з різними музикантами, артистами, як американцями, канадійцями, так і українцями. Серед них, найяскравіші: Василь Попадюк – скрипаль (Канада, Україна), Юліан Китастий – бандурист (Америка).

Музиканти, які працюють з дуетом: Олег Путятін, Роман Суржа, Іван Небесний, Микола Томасишин. Звукорежисер: Костянтин Костенко.

У творчому доробку Галі та Лесі дев’ять альбомів:
„Мить” (1991), „Галя та Леся” (1994), „Тиша і грім” (1998), „Концерти в Канаді” (2000), „У.Б.Н.: Пісні з вистави” (2001), „Вітер століть” (2002), „Жар-птиці” (2002), подвійний компакт-диск „Вибране” (2005), „Жовта кульбаба” (2007), „Тельнюк: live" (травень 2009);

також, до виходу готується новий альбом, який відкриє широкому загалу ще одну сторінку творчої універсальності дуету Сестер Тельнюк. Реліз заплановано на осінь 2009 року.Скачать mp3-музыку группы в архиве


Фотографии группы: смотреть


Скачать музыку

Новости музыки

Все новости