На концертах группы "Дівчина Джона"

Цього вівторка відбудеться відкриття нового клубу "Підвал".
Клуб можна знайти за ...

The Dire Straits Experience. 16 декабря

16 декабря в Киевском Дворце Спорта выступит легендарная британская рок-группа ...

"Євшанзілля"

"Євшанзілля", согласно легендам, помогает напомнить человеку, где бы ...

Биография группы Н.Три


Гурт Н.Три з`явився на української рок сцені досить недавно, наприкінці 2004 року. Перша репетиція відбулася 2го листопада.
З самих перших кроків гурт виходить на один рівень із іншими, вже популярними, гуртами України. Одразу одноголосно було вирішено, що музика буде ні в якому разі не схожа на інших. Тобто музика та лірика повинні звучати самобутньо і ново, але, звичайно ж, опираючись на здобутки найкращих представників світової музичної культури.
Назва була підібрана під стать (Н.Три - символічна інтерпретація французького слова Антре (entree – вхід, вступ, вихід (на сцену)), яке символізує собою початок всього нового, в тому числі і музики). Гурт досить довго намагається описати стиль, у якому він грає, і, звичайно, всі навколо шукають якісь паралелі з іншими виконавцями. Та ж ні! Хлопці вирішили: «Ми граємо музику!» І не важливо, як саме обізвати стиль, або з ким порівнювати. Головне, щоб вона йшла від душі, від серця, була чесною і торкалася найтонших струнок почуттів кожної людини, яка мала можливість почути музику Н.Три. «Сьогодні ми граємо сучасний Європейський псевдо-рок з елементами фольку і, головне, що мелодика має народний, етничний, притаманний саме українській пісні мелодизм… та завтра ми будемо грати джаз, фанк, диско тощо… Головне, щоб то була музика не обмежена рамками та забобонами.». У музиці Н.Три дуже гармонійно поєднуються сучасне звучання та використання досить екзотичних для такої музики інструментів, як баян, сопілка або домра.
Тексти також не відстають – вони мають як політичний та соціальний, так і романтичний зміст. Головне, щоб все було на найвищому рівні якості, якомога професійніше. Н.Три хочуть говорити досить простою, і у той самий час, вишуканою поетичною мовою щось дуже важливе, хвилююче всіх.
Гурт, не дивлячись, на досить молодий вік, здобув не абияку популярність, як серед молоді, так і серед людей більш поважного віку. При чому абсолютно не залежно від музичних уподобань цих людей.
Такі метри української сцени, як Олег Скрипка та Сашко Положинський вважають Н.Три одним із своїх найулюбленіших українських гуртів. Із Сашком Н.Три, навіть, записали дуетну пісню під назвою «Ми – трава»
Хлопці відіграли на самих серйозних сценах країни – для початку був телепроект каналу «М1» «Свіжа кров», потім перемога на фестивалі «Перлини сезону», далі виступи на головних сценах фестивалів «Рок екзистенція», «Чайка», «Нівроку», «Мазепа» та виступи на площах найбільших міст України. А восени 2008 року мають перших повноцінний сольний тур шістьма містами західної України, де мали виступи на головних майданчиках.
Гурт самотужки, тільки за допомогою друзів, відзняв три відео кліпи, які є в ротації майже всіх музичних каналів України, видали альбом «Якби я міг знати…» (на рекордінгу Ukr-music), пісні з якого ротуються на багатьох радіостанціях України, стали співавторами саундтреку до телефільму та серіалу, готуються й надалі займатися написанням музики для кіно, а також приймають участь у театральних виставах.
Гурт є всеукраїнським та дуже різноплановим по своїй суті. Оскільки учасники колективу товариством різнопланових творчих особистостей, які вносять рівноцінний вклад в існування групи і походять з різних регіонів України – Суми, Львів, Київ та крім того мають кожний свої інтереси:
• Вокаліст, ритм гітарист Олексій Шманьов – професійний музикант та звукорежисер. Записує та робить аранжування багатьом іншим дуже цікавим проектам. Пише музику для театру та кіно.
• Євген Касьяненко – гітарист гурту та автор музики до більшості пісень гурту – дуже цікавиться футболом та весь вільний час присвячує коханій дружині та сину.
• Баяніст Роман Шевчук – любить автомобілі та техніку у будь-якому її прояві. Почав грати на баяні у віці 5 років.
• Басист Олексій Дорошенко – рекламіст, дуже талановитий та ідейний. Більшість ідей стосовно розвитку гурту належать саме йому.
• Ігор Антонов - барабанщик та актор від Бога. Грає в театрі, знімається в кіноСкачать mp3-музыку группы в архиве


Фотографии группы: смотреть


Скачать музыку

Новости музыки

Все новости