Майжеколір

Группа из Запорожья "Майжеколір", выпустившая еще в прошлом году песню под ...

PANDA Records

Наконец, это случилось!!!!!!!! Молодые интересные команды со всего СНГ, играющие рок, в ...

The Dire Straits Experience. 16 декабря

16 декабря в Киевском Дворце Спорта выступит ...

Биография группы Друга Рiка


Група «Друга Ріка» була створена на початку 1996 року.
______________________________________________
Валерій Харчишин - вокал, труба.
Олександр (Корадо) Барановський - гітара.
Віктор (Скурік) Скуратовський - бас.
Олексій Дорошенко - ударні.
Сергій (Шура) Гера - клавішні.
Сергій Біліченко (Бєлік) - гітара.
_______________________________________________

Початком створення Другої Ріки заведено вважати 1996 рік, але перші репетиції тоді ще групи без назви були організовані у 95-му.
Знаменною подією для гурту стала перемога на фестивалі «Майбутнє України» в 1999 році, де Друга Ріка зайняла перше місце.
Окрилена успіхом «ДР» записує, і в 2000р. видає дебютний альбом «Я є», що мав неабиякий успіх.
Довгоочікуваний альбом «Два» був символічно презентований 2-го травня, вдень о 02:00-й 2002-го року. Альбом увібрав солідну кількість гітів: «Вже не сам», «Математика», «Шансон» і «Оксана». А пісні «Алло», «Новий день» та «Я чую тебе тут» отримали гітовий статус навіть не маючи відео-підтримки.
В червні 2003 року менеджмент вокаліста Depechе Mode Девіда Гаана вибирає групу в якості розігріву для спільного виступу в Києві під час його світового туру «Paper Monster».
Наступним студійним альбомом Другої Ріки стали «Рекорди», які побачили світ 26 квітня 2005-го. Ця платівка наблизила гурт до «золотої» позначки і довгі три роки нагадувала про команду своїми довгожителями: «Так мало тут тебе», «П’ю з твоїх долонь», «Спи до завтра», «Три хвилини», «Відчиняй».
З альбому «Рекорди» Друга ріка розпочинає новий етап творчості, взявши увесь менеджмент, відео та стиль групи у свої руки. Можливо, в тому і полягає успіх та різкий злет ДР, що цього разу музиканти змогли від зародку, з репетиційної бази до телевізора, радіостанції чи концертного майданчика, без посередників донести свою думку.
Такими чином у вітчизняному шоу-бізнесі з’явилася справжня незалежна, нова формація зі своїм, ні на кого не схожим обличчям.
До свого умовного 10-ліття у грудні 2006 року Друга ріка видає компіляцію з 13-ти найкращих треків «Денніч», доповнених новою, однойменною заголовною піснею.
Навесні 2007-го ДР засіла у студії, щоб цього разу відійти від традиції випускати альбоми кожні два роки. Але робота просувалася не так легко, як того б хотілося, тому музиканти змушені були перенести реліз на осінь. Але й цьому не судилося трапитись. Валерій Харчишин несподівано потрапляє у жахливу ДТП, що на довгий час прикувала його до ліжка.
Єдине, що встигли «ДР» напередодні аварії та виходу нового альбому, так це запустити в простір новий гіт з назвою «Кінець світу», що одразу, вперше в історії групи, потрапив на першу сходинку національного радіочарту.
Знову ж таки навесні, але вже 2008-го, ДР повернулися з новим альбомом із новою «Модою», тексти якого зазнали змін, викликаних особливим станом вокаліста.
«Мода» насичена життям і жагою до нього. Туди увійшли деякі треки, які відлежувалися близько 5-ти років у скрині гітариста О. Барановського, але чомусь, після тієї трагічної події, набули нового змісту, наче були спеціально для цього створені.
Не спекулюючи на цій події, ДР видають невластиву собі комічну, самоіронічну «Фурію», яка на концертах призводить до шаленства не лише публіки, але й учасників групи.
Восени 2008-го Друга Ріка і Токіо сколихнули дещо байдужий та інертний стан суспільства, підірвавши його і звернувши увагу людей на найважливіше своїм спільним доробком «Догоним! Доженемо!». Той, хто долучився до спільної роботи над документальним кліпом, і хто був присутній під час своєрідного флеш-мобу, що став одночасно презентацією і прем’єрою пісні, той має про що розповісти. ddddddd АНОНСИ ГУРТУ "ДРУГА РІКА" ddddddd


04 ВЕРЕСНЯ 2009 РОКУ | Харків | Кіноконцертний зал «Україна» | вул. Сумська, 35 |Початок о 19.00 

========================================

«Dруга Ріка»: «BEST» це не лише гіти.

23 квітня виходить довгоочікуваний альбом BEST. Збірка буде складатися з двох дисків: аудіо та DVD-колекціїї всіх відеоробіт групи. Як правило, у такі платівки входять найпопулярніші композиції. Проте не у випадку «Dругої Ріки». До альбому увійде 21 краща композиція за версією самих музикантів: це будуть і пісні які вже давно стали визнаними гітами, і ті, які ще не встигли підкорити ефіри радіостанцій. А також треки, що свого часу залишилися без широкої уваги. Як не парадоксально, але іноді пісні, які є улюбленими гітами шанувальників того чи іншого колективу, у самих музикантів не займають таких же високих рейтингів. Навпаки, пісня, яка залишилася без широкої уваги, яку не віддали у радіо- та телеротацію – є улюбленою для виконавців. Саме тому BEST «Dругої Ріки» - збірка найкращого не лише для шанувальників групи, але й для самих музикантів, зокрема, соліста групи, Валерія Харчишина. Улюбленою піснею лідера «Dругої Ріки» є пісня «000 ТБ» з дебютного альбому «Я є».

До «найкращого» альбому також увійде спільна з російською групою «Токіо» пісня «Догоним! Доженемо!», яка вже полюбилася шанувальникам колективу, але ще не встигла потрапити до жодного альбому.
Диск BEST мав вийти наприкінці минулого року, але тоді музиканти вирішили відкласти його реліз, адже на той момент у доробку групи було дев’ятнадцять відеоробіт. Ювілейний двадцятий кліп на пісню Космоzoo учасники «Dругої Ріки» відзняли у Єгипті в березні цього року. То ж завершальна робота над кліпом стала і завершальною над диском BEST. Зустрічайте! 

=========================================

За інформацією з приводу творчої діяльності групи «Друга Ріка»
та організації концертів звертатись:


natasha@fgroup.com.ua;

info@drugarika.com;

+38 (067) 466 84 33Скачать mp3-музыку группы в архиве


Фотографии группы: смотреть


Скачать музыку

Новости музыки

Все новости